operacje plastyczne
Pod tajemniczą nazwą Labioplastyka kryje się zabieg chirurgiczny mający na celu korektę wyglądu warg sromowych mniejszych lub większych. Labioplastyka to zabieg z gałęzi chirurgi estetycznej. Ginekologia plastyczna (estetyczna) to dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny na Słowacji. Coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg, dzięki większej świadomości, że nie chodzi o samą estetykę miejsc intymnych, lecz zdecydowanie o zdrowie.

 

Zabieg chirurgiczny zmierzający do korekcji nieprawidłowych, często olbrzymich, nierównych warg sromowych mniejszych u kobiet. Nieprawidłowe rozmiary lub wygląd powoduje stres emocjonalny związany z rozbieraniem się przed basenem, fitnessem lub w sytuacjach intymnych. Do prawidłowej oceny wielkości warg sromowych mniejszych konieczna jest ocena ich stosunku do warg sromowych większych i łechtaczki.

Przerost warg sromowych może mieć charakter :
  • Wrodzony
  • Nabyty
  • Zabieg trwa około 90-120 minut. Szwy są wchłanialne więc nie wymagają usunięcia.
  • Czas abstynencji seksualnej to 6 tygodni.
Labioplastyka zalecana jest kobietom zmagającym się z nadmiernym przerostem warg sromowych. Miejsce intymne ciągle narażone jest na otarcia od bielizny i odzieży, które mogą przerodzić się w bolesne rany oraz infekcje intymne. Często też kobiety z tym problemem rezygnują z jakiejkolwiek aktywności fizycznej oraz z życia seksualnego.

 

Dyskomfort, który odczuwają kobiety, bardzo rzutuje na ich pewność siebie, podejście do życia a nawet na innych ludzi. Często kobiety z problemem przerostu warg sromowych całkowicie rezygnują z życia towarzyskiego – nie chcą poznawać nowych ludzi, a w tym mężczyzn z obawy o możliwe dojście do zbliżenia. Na szczęście coraz więcej kobiet pokonuje strach i umawia się na wizytę w naszej klinice, aby uwolnić się od ich największego kompleksu, który uniemożliwia im cieszyć się życiem.

Sprawdź jakie zabiegi estetyczne oferujemy u nas w Klinice na Słowacji:

 

Organizujemy przejazdy do Kliniki ze Ślaska.

[Głosów:1    Średnia:5/5]