operacje plastyczne

O nas

 

 

Klinika chirurgii plastycznej na Słowacji

 

MUDr. Csaba Tóth

Urodził się w Shahah 22 października 1973 r. w rodzinie lekarzy. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie w roku 1998. Po ukończeniu dołączył FDR Szpital Bańska Bystrzyca, dział chirurgii plastycznej, gdzie w 2001 roku świadczy o chirurgii w 2006 roku z chirurgii plastycznej. Od 2006 roku prowadzi przychodnię w Levice, a od 2008 roku pracuję w Szpitalu Ogólnym Gynpor w Sliac. Od 2010 roku pracuję w ośrodku piersi – Mammacentrum w Bańskiej Bystrzycy.

MUDr. Ján Galád

główny dyrektor Gynpor

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Koszycach 1985 -1989 Poświadczenie Poziom I, II Certyfikaty. Stopień – 1993. Certyfikat – USG – w położnictwie ginekologii 1994 Atestacja – Urologia ginekologiczna 2006, Motto – USG w ginekologii i położnictwa 2007 2003-2006 Sekretarz naukowy Katedry Ginekologii Urologii SGPS, Od 2006 roku – przewodniczący SGPS Gynecology Urology Członek komisji egzaminacyjnej ds. Zaświadczenia o urologii ginekologicznej. Opiekun Słowackiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie urologii ginekologicznej Konsultant Słowackiego Stowarzyszenia Chirurgii Dnia dla Katedry Ginekologii Członek International Continence Society (ICS)

Od dekady pomagamy kobietom spełniać marzenia o pięknym ciele!

Nasza Klinika na Słowacji jest jedną z pierwszych prywatnych placówek, która specjalizuje się w chirurgii plastycznej jednodniowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i wieloletniego doświadczenia, mogliśmy wprowadzić tę technikę, która jest coraz bardziej popularna na świecie. Nasze pacjentki, dzięki temu szybciej powracają do codziennych obowiązków, a sam proces rekonwalescencji jest o wiele bardziej komfortowy. Nasza Klinika Chirurgii Plastycznej jest w pełni przystosowana do przeprowadzania operacji plastycznych biustu, brzucha i miejsc intymnych.

 

Wiele operacji plastycznych przeprowadziliśmy jako pierwsi na Słowacji w ramach chirurgii jednodniowej. Było to przede wszystkim operacyjne leczenie inkontynencji, operacje plastyczne pochwy z zastosowaniem implantów oraz laparoskopowe usuwanie mięśniaków i macicy.

Od roku 2008 nasza placówka działa jako Centrum Szkoleniowe Słowackiego Uniwersytetu Zdrowia. W ramach szkoleń lekarze z całej Słowacji u nas zaznajamiają się z nowymi metodami uroginekologii. Nasz obiekt składa się z trzech sal operacyjnych, które są wyposażone w nowoczesne urządzenia operacyjne, a dla pacjentek oferujemy komfortowe klimatyzowane pokoje wyposażone w łazienkę, Wi-Fi oraz TV. Najważniejsze jest jednak, że cały czas pozostajesz pod opieką naszego wyspecjalizowanego personelu.

 

Co dwa lata nasza placówka organizuje międzynarodową konferencję naukową „Techniki operacyjne w chirurgii jednodniowej”.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, świetny poziom wykonywanych zabiegów oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Nasza Klinika na Słowacji od 2005 roku jest akceptowana przez wszystkie ubezpieczalnie zdrowotne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze specjalizacje:

[Głosów:2    Średnia:5/5]